Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. júna 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MPRV: Riaditeľ štátneho podniku Lesy SR zatiaľ nebol vybraný

BRATISLAVA 30. júna –

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka v máji vyhlásilo výberové konanie na generálneho riaditeľa štátneho podniku Lesy SR. Výberová komisia z prihlásených piatich kandidátov nevybrala žiadneho. „Nastavili sme prísne podmienky, ktoré žiadny z prihlásených uchádzačov nesplnil,“ uviedol vedúci služobného úradu ministerstva Jaroslav Regec, predseda výberovej komisie. „V mesiaci júl vypíšeme nové výberové konanie.“

Ministerstvo vo výberovom konaní požadovalo vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, riadiacu prax minimálne tri roky v pozíciách top manažmentu v spoločnostiach z lesníckeho – drevárskeho komplexu. Nový generálny riaditeľ musí mať manažérske, riadiace a organizačné schopnosti, znalosti z lesníckej politiky SR, koncepčných zámerov rozvoja lesného hospodárstva a drevospracujúceho priemyslu, problematiky financovania s osobitným zreteľom na lesné hospodárstvo, súčasných podmienok štátneho podniku Lesy SR a základné znalosti z lesníckej legislatívy.

Mgr. Jana Gasperová
Odbor komunikácie a marketingu

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb

K téme

BILLA plánuje výrazne posilniť podporu domácich výrobcov potravín Iniciatíva poľnohospodárov vystúpi pred médiá s osobou vyšetrovanou pre subvenčné podvody

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.