Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. júla 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MPRV: Novým povereným riaditeľom podniku Lesy SR je Jozef Staško

BRATISLAVA 6. júla –

Novým povereným riaditeľom štátneho podniku Lesy SR sa stal dlhoročný pracovník podniku Ing. Jozef Staško. V riadiacej pozícií vystriedal Jozefa Bystrianskeho, ktorému uplynula maximálna zákonom stanovená lehota pre poverenie na výkon funkcie.

Ministerstvo ešte v máji vyhlásilo výberové konanie, zatiaľ však nevybralo žiadneho z uchádzačov na post riaditeľa. „Nastavili sme prísne podmienky, ktoré žiadny z prihlásených uchádzačov nesplnil,“ uviedol vedúci služobného úradu ministerstva Jaroslav Regec, predseda výberovej komisie. „Ešte v mesiaci júl Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR plánuje vyhlásiť nové výberové konanie.“

Nový poverený riaditeľ Lesov SR Ing. Jozef Staško vyštudoval v roku 1985 Vysokú školu lesnícku a drevársku. Od skončenia štúdia pracuje v Lesoch SR, š.p.

Jana Gasperová
Odbor komunikácie a marketingu

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

qq

K téme

BILLA plánuje výrazne posilniť podporu domácich výrobcov potravín Iniciatíva poľnohospodárov vystúpi pred médiá s osobou vyšetrovanou pre subvenčné podvody

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.