Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. septembra 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MPRV: Ministerka Gabriela Matečná bude na Dňoch zelá šliapať kapustu

BRATISLAVA 30. septembra –

Ministerka Gabriela Matečná bude na Dňoch zelá šliapať kapustu, hodnotiť najlepšiu kapustnicu a hovoriť o pestovaní a spracovaní kapusty na Slovensku

Pri príležitosti 20. ročníka festivalu Dni zelá v Stupave ministerka pôdohospodárstva príde podporiť produkciu a spracovanie kapusty na Slovensku. Záhorie je oblasť s jedinečným Stupavským zelé, ktoré je jedným zo slovenských produktov s Chráneným označením pôvodu. O produkcii a spracovaní kapusty na Slovensku sa dozviete viac na samotnom brífingu.
Ministerka tiež otvorí sobotňajší deň festivalu slávnostným šliapaním kapusty a zúčastní sa aj hodnotenia najlepšej kapustnice.

Účastníci: Gabriela Matečná, ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, Roman Maroš, primátor Stupavy
Dátum: sobota 1. 10. 2016
Čas: 10:00
Miesto: Stupava, Hlavné pódium

Vladimír Machalík
hovorca MPRV

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

K téme

BILLA plánuje výrazne posilniť podporu domácich výrobcov potravín Iniciatíva poľnohospodárov vystúpi pred médiá s osobou vyšetrovanou pre subvenčné podvody

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.