Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. júna 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MPRV: Kandidáti na šéfa podniku Plemenárske služby SR sú už známi

BRATISLAVA 29. júna –

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR začiatkom júna vyhlásilo výberové konanie na pozíciu riaditeľa štátneho podniku Plemenárske služby Slovenskej republiky. Do dátumu uzávierky sa prihlásili dvaja uchádzači a to Ing. Marta Dianová a Ing. Péter Görözdi.

Ministerstvo vyhlásilo výberové konanie 6. júna 2016. Kandidát na post riaditeľa má mať vysokoškolské vzdelanie druhého, pričom vítaná je prax v riadení štátnych podnikov alebo verejných inštitúcií. K ďalším požiadavkám patrí minimálne 5-ročná riadiaca prax, pričom vítaná je prax v oblasti lesníctva. Ministerstvo tiež požaduje od uchádzačov určité nie len manažérske, riadiace i organizačné schopnosti ale aj špecifické znalosti a to z oblasti znalosť odbornej problematiky oblasti šľachtenia a plemenitby hospodárskych zvierat ako aj znalosť právnych predpisov Slovenskej republiky a Európskeho spoločenstva priamo súvisiacich s predmetom činnosti.

Podmienkou účasti na výberovom konaní bolo zaslanie návrhu stratégie rozvoja štátneho podniku Plemenárske služby Slovenskej republiky v rámcoch aktuálneho programového vyhlásenia vlády SR, formou písomného dokumentu. Meno nového riaditeľa štátneho podniku Plemenárske služby Slovenskej republiky bude definitívne známe v druhej polovici júla.

Mgr. Jana Gasperová
Odbor komunikácie a marketingu

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb

K téme

BILLA plánuje výrazne posilniť podporu domácich výrobcov potravín Iniciatíva poľnohospodárov vystúpi pred médiá s osobou vyšetrovanou pre subvenčné podvody

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.