Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. novembra 2013 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

MOST-HÍD: Stretnutie Bélu Bugára s Gordonom Bajnaiom

BRATISLAVA 29. novembra – Vo štvrtok, 28. novembra 2013 sa v Bratislave stretol predseda Mosta-Híd Béla Bugár s maďarským politikom a bývalým premiérom Gordonom Bajnaiom. Účelom stretnutia bolo prediskutovať možnosti ďalšej spolupráce strán Most-Híd a Együtt 2014. 
  Predseda strany Most-Híd Béla Bugár a maďarský politik Gordon Bajnai rokovali o viacerých témach, ktoré by mohli tvoriť základ budúcej odbornej spolupráce. Ako Béla Bugár povedal, strany vedia nájsť zhody napríklad v otázkach národnostnej politiky. Politici sa rozprávali o dôležitosti zachovania maďarského jazyka, rozvíjania národnostných škôl ako aj o integrácii maďarských Rómov. Vzájomnú spoluprácu si vedia predstaviť aj v boji proti extrémizmu, ktorého pribúda v obidvoch krajinách. 
  Obidvaja politici sa zhodli na tom, že je nutné urýchlene riešiť aktuálnu otázku dvojitého občianstva na Slovensku. 

Františka Dušíková
tlačová tajomníčka Most-Híd

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Odborníčka Grant Thornton upozorňuje: Ak firmy nakupujú ubytovanie a/alebo dopravu, treba postupovať podľa úpravy DPH pre cestovné kancelárie. Inak riskujú pokutu Najstarší folklórny festival oslávi 70 rokov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.