Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. novembra 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

MOST-HÍD: Na post predsedu Správnej rady ÚPN podporí F. Mikloška

BRATISLAVA 4. novembra – Predsedníctvo strany Most-Híd sa po rokovaniach rozhodlo, že napriek tomu, že strana mala vlastného kandidáta na post predsedu Správnej rady Ústavu pamäti národa pána Ladislava Bukovszkého, podporí spoločného kandidáta Ľudovej platformy Františka Mikloška.

Nikoleta Kovácsová
tlačová tajomníčka pre maďarské médiá

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

mt

K téme

Takto to už ďalej nejde, samosprávy a firmy bijú na poplach! Slovensko potrebuje zmobilizovať kapitál a využiť potenciál v prístupe k peniazom. Minister Vlčan i predstavitelia rezortov financií a hospodárstva predstavia nové možnosti financovania na konferencii ECOFIN 2022 Na Slovensku vzniká európsky unikát: 365.invest prináša prvý podielový fond na investovanie do kryptomien

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.