Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. októbra 2013 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

MOST-HÍD: E. Jakab vystúpil na dnešnom zasadnutí zastupiteľstva KSK

BRATISLAVA 21. októbra – Poslanec NR SR Elemér Jakab, využijúc svoje ústavné právo, požiadal o slovo na dnešnom zasadnutí zastupiteľstva Košického samosprávneho kraja. Vyzval poslancov, aby zmenili prijaté všeobecné záväzné nariadenie zastupiteľstva, ktoré upravuje minimálny počet žiakov v triedach. Ako je známe, toto nariadenie sa dotýka aj triedy s vyučovacím jazykom maďarským na Gymnáziu v Rožňave. „Nariadenie by sa malo upraviť tak, aby bralo do úvahy vôľu a potreby študentov a ich rodičov,“ prehlásil Elemér Jakab.

Františka Dušíková
tlačová tajomníčka
Most-Híd

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Leto v Štúdiu L+S Nováčik prekvapili, vybitý Pomajbo. Spoločne pomohli chorým deťom.

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.