Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. septembra 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Möbelix otvára v Košiciach novú predajňu s nábytkom

BRATISLAVA 26. septembra – Spoločnosť Möbelix rozširuje svoje pôsobenie na slovenskom trhu a 26.septembra 2012 otvára u nás už v poradí 4. predajňu, nový obchodný dom v Košiciach. Medzinárodne má Möbelix v prevádzke 64 pobočiek v 5 krajinách.

Práve počas hospodárskej krízy je koncept Möbelix mimoriadne žiadaný. „Nábytok v základnej cenovej triede a cenové trháky doplnené ponukou bytových doplnkov sú žiadané na slovenskom trhu.“ hovorí hovorca spoločnosti Möbelix Slovensko, pán Ing. Jiří Šulc. Predajňa v Košiciach ponúka nábytok a bytové doplnky za neuveriteľné ceny na ploche väčšej ako 5 000 m2. Od kuchýň na mieru až po nábytok a bytové dekorácie tu zákazníci nájdu širokú škálu tovaru na tému bývanie. „Kvalita v dnešnej dobe nemusí byť drahá.“ hovorí Ing. Jiří Šulc.

V novej predajni v Košiciach našlo zamestnanie 59 ľudí . „Všetci zamestnanci v predchádzajúcich týždňoch tvrdo pracovali ako tím, aby predajňa bola pripravená na otvorenie. Teraz sa už všetci veľmi tešíme na veľkú návštevnosť z regiónu na dni otvorenia.“ vysvetľuje pán Ing. Jiří Šulc.

Trend v smere nábytkového domu s výhodnými cenami je stále žiadanejší. Möbelix v posledných rokoch svoj koncept neustále rozvíjal a svojou cenovo agresívnou ponukou ide na trh s nábytkom stále vpred. Počas otváračky v Košiciach sa Möbelix chce prezentovať v úplne novom šate a zmodernizovanom koncepte, prispôsobeného na slovenský trh a jeho kúpnu silu. Napriek tomu sa naši zákazníci môžu spoľahnúť na neporaziteľnosť cien Möbelix. „V pozadí našich produktov sa skrývajú známi výrobcovia. Vďaka nákupu vo veľkom a včasnej logistike sme schopní trhové ceny výrazne znížiť a ísť tak s cenami na trhu vpred.“ vysvetľuje hovorca spoločnosti.

V novej predajni majú naši zákazníci až 12 dní na to, aby využili našu otváraciu ponuku. Čaká na nich 1000 výhodných ponúk. Viac informácií nájdete na www.mobelix.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Súťaž kamenných predajní Visa Slovak Top Shop 2023 vyhrala čokoládovňa LYRA z Ivanky pri Nitre P3 oficiálne otvorila novú halu v parku P3 Bratislava D2 pri Lozorne

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.