Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. júla 2015 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MO SR sa odmieta zapájať do hier a konštrukcií denníka Sme

BRATISLAVA 22. júla (SITA) – Denník Sme sa dnes opäť snaží podsúvať verejnosti dezinformácie. V článku s názvom „Zákazku Rattajovej firme ministerstvo nevysvetlilo“ nezverejnilo reakciu ministerstva obrany, napriek tomu, že ju mal redaktor k dispozícii.
Po skúsenostiach s neobjektívnym informovaním redaktora v poslednom období („Glváč pochybil pri liekoch“; „Glváč sa mýli, poľské húfnice sa nebudú opravovať u nás“; „Na obrane zarobili aj ľudia z J&T“) sme denník požiadali o uvedenie stanoviska v plnom znení, čo však neurobil. Preto ho teraz uvádzame takouto formou: „Informovanie o zákazke na motorovú naftu považujeme za hrubú manipuláciu s faktami a preto sme denník Sme požiadali o opravu nepravdivých tvrdení. Je nepochopiteľné, ako denník Sme dokáže informáciu o výraznej úspore pre daňových poplatníkov prekrútiť a podsúvať tak čitateľom zavádzajúce informácie. Na rozdiel od predchádzajúcej súťaže, ktorej sa zúčastnil jediný uchádzač, v tejto súťaži boli štyria. Po vyhodnotení podmienok účasti vo verejnej súťaži sa elektronická aukcia začala na sume 165 USD za tonu a výsledkom bolo zníženie ceny na 59,90 USD. V porovnaní s predchádzajúcou zmluvou ide o úsporu cca 40 %.“

Komunikačný odbor Ministerstva obrany (MO) SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bl;kp

K téme

Romantika, šteklivá erotika a historický príbeh. 5 knižných tipov Jo Nesbo: Žiarlivec a iné príbehy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.