Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. mája 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

Minister Čaplovič na podujatí „Ping-pong bez bariér“

BRATISLAVA 22. mája – Minister školstva, vedy, výskum a športu Slovenskej republiky Dušan Čaplovič dnes podporí slovenských paralympionikov, ktorí sa pripravujú na letnú paralympiádu v Londýne.
Dnes popoludní sa zúčastní na turnaji „Ping-pong bez bariér“, kde si spolu s ministrom pre Európu Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska Davidom Lidingtonom a dvomi paralympionikmi zahrajú štvorhru.
Pingpongový turnaj sa uskutoční na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave so začiatkom 14:15. Ministerská štvorhra sa začne o 14:45 hod.

Michal Kaliňák,
hovorca

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

ESG. Naliehavosť začína byť hmatateľná Cena Dionýza Ilkoviča 2024: Nominujte výnimočných učiteľov a učiteľky, ktorí stoja za úspechmi mladých vedeckých talentov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.