Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. decembra 2015 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MH SR: Vazil Hudák odovzdá ďakovné listy

BRATISLAVA 11. decembra –

Minister hospodárstva Vazil Hudák odovzdá popoludní ďakovné listy za prípravu projektu Jaguar Land Rover.

Minister hospodárstva Vazil Hudák odovzdá dnes popoludní pracovníkom, ktorí sa dlhodobo a významne podieľali na príprave projektu Jaguar Land Rover ďakovné listy.

Ide o pracovníkov Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky, agentúry SARIO, spoločnosti MH Invest a niektorých spolupracujúcich ministerstiev, ktorí počas niekoľkých mesiacov denne intenzívne participovali na príprave súvisiacich dokumentov, investičnej zmluvy, rokovaniach s dotknutých inštitúciami a spoločnosťami a mnohých ďalších postupných krokoch, až po úspešné zavŕšenie projektu – príchodu automobilky Jaguar Land Rover na Slovensko.

Dátum: 11. 12. 2015
Čas: 13:30 hod.
Miesto: SARIO, Trnavská cesta 100, Bratislava

V prípade záujmu o účasť na odovzdaní ďakovných listov ma prosím kontaktujte.

Mgr. Miriam Žiaková
Kancelária ministra
hovorkyňa
Ministerstvo hospodárstva SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;qq

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Koncertnú sien Klarisky naplnila hudba klaviristu Mroceka

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.