Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. januára 2013 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MH SR: Pozvánka na tlačovú besedu

BRATISLAVA 18. januára (SITA) –

MH SR pozýva na tlačovú besedu ministra hospodárstva SR Tomáša Malatinského, ktorá sa uskutoční v pondelok (21.1.2013) na pôde MH SR (Mierová 19, Bratislava) o 10.15 h. v miestnosti č. 27. (1. poschodie).
Témou tlačovej besedy je podpora malého a stredného podnikania a zamestnanosti v súvislosti s čerpaním eurofondov a iných nástrojov.

Stanislav Jurikovič
hovorca ministra hospodárstva SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

mo

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami MSV v Brne predstaví inovatívne priemyselné technológie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.