Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. augusta 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MH SR: Minister hospodárstva vycestuje zajtra na Ukrajinu

BRATISLAVA 18. augusta –

Minister hospodárstva SR Pavol Pavlis vycestuje zajtra, 19. augusta na základe poverenia predsedu Vlády SR na Ukrajinu. So svojím rezortným kolegom na ukrajinskom Ministerstve energetiky a uhoľného priemyslu bude rokovať o prípadných sankciách Ukrajiny voči Ruskej federácii, ktoré sú súčasťou zákona, ktorý schválila 14. augusta 2014 ukrajinská Najvyššia rada a, ktoré by sa mohli dotknúť dodávok plynu a ropy na Slovensko.

Odlet: 19.08.2014 o 7,00 hod. z letiska M. R. Štefánika v Bratislave
Prílet: 19.08.2014 cca o 17,30 hod. na letisko M. R. Štefánika do Bratislavy

Súčasťou delegácie sú aj zástupcovia spoločností SPP, EUSTREAM, TRANSPETROL

Po prílete je v prípade záujmu médií možnosť zabezpečiť na letisku vo VIP salóniku krátky brífing.

Miriam Žiaková
kancelária ministra
hovorkyňa

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami ESG. Naliehavosť začína byť hmatateľná

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.