Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. októbra 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MH SR: ArcelorMittal Gonvarri oficiálne spustí dve nové výrobne linky

BRATISLAVA 8. októbra –

Minister hospodárstva SR Pavol Pavlis sa zajtra 09. 10. 2014 zúčastní oficiálneho otvorenia dvoch nových výrobných liniek v oceliarskej spoločnosti ArcelorMittal Gonvarri SSC Slovakia, s. r. o., v Senici. Podujatie začína v areáli podniku v senickom priemyselnom parku v lokalite Kaplinské pole cca o 10.15 h (adresa: Kasárenská 1594/49 ). Súčasťou programu je obhliadka výrobných priestorov. Po jej skončení cca o 11.30 bude priestor na komunikáciu pre médiá.

Miriam Žiaková
hovorkyňa Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

qq

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Prvýkrát ocenili Výnimočné firmy na Slovensku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.