Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. marca 2017 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MH: Inovatívny čin roka 2016

BRATISLAVA 3. marca –

Inovatívny čin roka 2016

Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky vyhlásilo desiaty ročník súťaže o Cenu ministra hospodárstva SR „Inovatívny čin roka 2016“. Slovenskí podnikatelia do nej môžu prihlásiť svoj produkt, proces alebo službu, ktoré inovovali v roku 2016.

Cieľ súťaže o Cenu ministra hospodárstva SR „Inovatívny čin roka“ je upozorniť širokú verejnosť na zaujímavé inovačné aktivity slovenských podnikateľov. Počas deviatich doterajších ročníkov sa podnikatelia, združenia, výskumné organizácie a vysoké školy uchádzali o jednotlivé ceny s viac ako 280 inovatívnymi projektmi. Súťaž pre Ministerstvo hospodárstva SR pripravuje Slovenská inovačná a energetická agentúra.

Súťažiť možno v troch kategóriách:

Výrobková inovácia,Technologická inovácia,Inovácia služby (netechnologický proces).Vlani si ocenenia odniesol napríklad virtuálny trenažér na moderné zážitkové tréningy zamestnancov, originálne riešenie metrologickej kontroly vážiacich zariadení či výučbový portál e-learning na odborné personálu vo zváraní. Úspech zožala aj aplikácia kolaboratívneho robota alebo zariadenie na dávkovanie a predaj nebalených pekárenských výrobkov.

Do tohtoročnej súťaže sa môže prihlásiť každá právnická osoba so sídlom na území Slovenskej republiky a fyzická osoba -podnikateľ s bydliskom na území Slovenskej republiky. Kompletne vyplnenú prihlášku treba zaslať najneskôr do 13. apríla 2017 na e-mailovú adresu organizátora: sutaz@siea.gov.sk a zároveň poštou na adresu organizátora: Slovenská inovačná a energetická agentúra, Bajkalská 27, 827 99 Bratislava. Obálku treba označiť nápisom: Inovatívny čin roka.

Výhercovia môžu získať finančnú odmenu v hodnote 7 000 €, 5 000 € a 3 000 €.

Slávnostné vyhlásenie výsledkov bude 23. mája v rámci 24. ročníka Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Nitre. Podmienky súťaže a podrobné informácie nájdete na internetovej stránke Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry: www.siea.sk

Odbor komunikácie MH SR

K téme

Skupina VELUX sa zaväzuje v spolupráci s WWF eliminovať svoju historickú uhlíkovú stopu a stať sa celoživotne uhlíkovo neutrálnou Prvá online energetická konferencia Smart NRG Forum: Odbornú diskusiu o energetike sprístupňujeme všetkým

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.