Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. júla 2015 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Vyjadrenia P. Kažimíra k hlasovaniu gréckeho parlamentu

BRATISLAVA 23. júla –

Vyjadrenia ministra financií Petra Kažimíra k nočnému hlasovaniu gréckeho parlamentu, ktoré dnes zverejnil na sociálnej sieti Twitter:

Nočné hlasovanie gréckeho parlamentu je ďalším krokom, smerom ktorým je nevyhnutné ísť. Napriek tomu nie sme ani v polčase.

Tá ťažšia a náročnejšia časť, ktorá sa volá implementácia, začína teraz. Balti, Írsko, Portugalsko, Španielsko a Slovensko ukázali, že sa to dá.

Zvýšenie DPH je bolestivé opatrenie, ale zároveň to znamená rýchly a okamžitý prijem štátneho rozpočtu.

Atény, tak ako Slovensko predtým, sa potrebujú sústrediť na efektivitu výberu daní a bojovať proti daňovým podvodom a únikom.

Tlačový odbor
Ministerstvo financií SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;qq

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Päť jednoduchých spôsobov, ako zviditeľniť a podporiť váš biznis

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.