Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. apríla 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: TB ministra financií Petra Kažimíra o 15:00

BRATISLAVA 17. apríla (SITA) –

Tlačová beseda podpredsedu vlády a ministra financií Petra Kažimíra k výsledkom rokovaní s predstaviteľmi európskych inštitúcií – eurokomisárom pre hospodársku a menovú politiku Ollim Rehnom a eurokomisárom pre rozpočet a finančné plánovanie Januszom Lewandowskim sa uskutoční dnes, utorok 17. apríla o 15.00 hod., v budove Ministerstva financií SR v Bratislave, vchod z Kýčerského ulice, prízemie vľavo – miestnosť na tlačové konferencie.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou
Ministerstvo financií Slovenskej republiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;dn

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Traja neznámi a cesta karavanom naprieč Európou

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.