Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. novembra 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: TB ministra financií a prezidenta PZ o 13:00

BRATISLAVA 29. novembra (SITA) –

Spoločná tlačová konferencia podpredsedu vlády a ministra financií Petra Kažimíra, prezidenta finančnej správy Františka Imreczeho a prezidenta Policajného zboru Tibora Gašpara sa uskutoční dnes vo štvrtok 29. novembra o 13.00 hod., v budove Ministerstva financií SR v Bratislave, vchod z Kýčerského ulice, prízemie vľavo – miestnosť na tlačové konferencie. Téma: Odhalenie miliónových podvodov na daniach.

Tlačový odbor
Ministerstvo financií Slovenskej republiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;me

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Traja neznámi a cesta karavanom naprieč Európou

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.