Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. januára 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Stretnutie ministra financií a viceprezidentky EK pre rozpočet

BRATISLAVA 31. januára –

Podpredseda vlády a minister financií Peter Kažimír sa v piatok stretol s viceprezidentkou Európskej komisie pre Rozpočet a ľudské zdroje Kristalinou Georgievovou. Hlavnými témami boli príprava na historicky prvé slovenské predsedníctvo v Rade EÚ, strednodobá revízia viacročného finančného rámca a rozpočet EÚ na rok 2017, ktorý bude za Radu EÚ vyjednávať s Európskym parlamentom práve SR.

Viceprezidentka EK predstavila plány Komisie, pokiaľ ide o reformu rozpočtu EÚ, vrátane riešenia externej dimenzie súčasnej migračnej krízy. Počas svojej návštevy v SR sa viceprezidentka stretla aj s predsedom vlády SR Róbertom Ficom a vystúpila na konferencii k budúcnosti rozpočtu EÚ na Zastúpení EK v Bratislave.

Tlačový odbor
Ministerstvo financií SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Napínavý slovenský triler Pod snehom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.