Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. februára 2015 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Strategic Enterpreneurs Summit Slovakia

BRATISLAVA 25. februára –

Bratislava 13. marca privíta historicky premiérový Strategic Enterpreneurs Summit zameraný na networking a výmenu know-how v oblasti financovania startupov. Vo formáte Vyšehradskej Štvorky a medzinárodného auditória predovšetkým z Veľkej Británie, Spojených štátov amerických a krajín V4 bude mať 300 účastníkov možnosť počuť, rozprávať a interaktívne sa zapájať do diskusií.
Medzi rečníkmi podujatia, ktoré sa koná pod záštitou ministra financií Slovenskej republiky Petra Kažimíra, britských podnikateľov Michaela Jacobsena a Gideon Josepha a spoločnosti Enterprise Slovakia, nájdete mená startup komunite viac než dobre známe. Medzi nimi Jon Bradford, generálny riaditeľ svetoznámeho akcelerátora TechStars, Andrew Humphries, zakladateľ známeho britského akcelerátora The Bakery, Emma Jones, zakladateľka britskej iniciatívy Startup Britain zameranej na podporu podnikania, Julie Meyer, zakladateľka investičnej spoločnosti Ariadne Capital, Jambu Palaniappan, regionálny manažér rozmáhajúceho sa startupu Uber a ďalší.
Medzi účastníkmi v budove historickej národnej rady stretneme kľúčové postavy slovenského biznisu, predstaviteľov malých a stredných podnikov, fondov rizikového kapitálu, ako aj anjelských investorov. Všetci kľúčoví pre náš rozvíjajúci sa startupový ekosystém.

Tlačový odbor
Ministerstvo financií SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

me

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Iniciatíva Climate Community Lab udelila granty

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.