Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. februára 2015 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Stanovisko Petra Kažimíra pred rokovaním v Bruseli

BRATISLAVA 20. februára –

Dnes minister Varoufakis bude mať priestor, aby detailne vysvetlil, čo v skutočnosti obsah listu, pod ktorý sa podpísal znamená, pretože nám sa zdá, že je tam príliš veľa flexibility a veľa nejasností v konkrétnych veciach. Viete, že pre Slovensko je najdôležitejší prísľub ohľadom plnenia si svojich záväzkov vo vzťahu k dlhu, to znamená, že žiadne odpúšťanie dlhov. Definícia, ktorá je v liste sa nám nezdá úplne jasná.

Dnes je stretnutie „posledného výstrelu“ a bude zrejme trvať dlho, a možno na druhej strane veľmi krátko, tak ako minule. Necháme sa prekvapiť. My sme pripravení. Náš základný scenár je dohoda samozrejme, nič iné.

Tlačový odbor
Ministerstvo financií SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

qq

Odporúčané články

Eurovea 2 sa riešením dopravy a verejných priestorov zaoberá najkomplexnejšie spomedzi všetkých projektov vo vznikajúcom modernom centre Bratislavy Plánovaná asanácia objektu niekdajšej športovej haly VKP a s ňou prepojenej budovy sa začala tento týždeň

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies