Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. júla 2015 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Stanovisko k aktuálnej situácii v Grécku

BRATISLAVA 6. júla –

Stanovisko k aktuálnej situácii v Grécku:

Rešpektujeme rozhodnutie ľudí v Grécku. Odmietnutie reforiem ale nemôže znamenať jednoduchší prístup k ďalším peniazom.
S výsledkom referenda prichádza možný krízový scenár postupného odchodu Grécka z eurozóny.
Rezignáciu gréckeho ministra financií vnímame aj ako potvrdenie toho, že nemôže dodržať to, čo včera sľúbil. To znamená, že dnes nevie otvoriť banky a zabezpečiť dohodu s veriteľmi do 24 hodín.

Alexandra Gogová
hovorkyňa
Ministerstvo financií SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;dn

Odporúčané články

Stanovisko spoločnosti: HORNONITRIANSKE BANE PRIEVIDZA, a. s. – Domáce hnedé uhlie elektrinu rozhodne nezdraží! Geraint Thomas slávil víťazstvo na Tour de France krištáľovou trofejou od spoločnosti ŠKODA AUTO

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies