Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. februára 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Reakcia na dnešné vyjadrenia strany Šanca

BRATISLAVA 9. februára –

Táto strana zrejme vôbec netuší o čom hovorí. Koncepcia bola schválená Radou vlády pre digitalizáciu verejnej správy, ktorej členmi sú aj zástupcovia ITAS, Slovensko.Digital a ďalší. Koncepcia bude následne predložená do pripomienkového konania. Šanca bude mat teda šancu sa k nej vyjadriť. Okrem toho je nutné dodať, že koncepcia už prešla niekoľkými verejnými prezentáciami a spoluautormi boli odborníci z IT sektora, ktorí ju označili za výborne spracovanú.

Pripomienkové konanie bude trvať viac ako mesiac, aby bol vytvorený dostatočný časový priestor na diskusiu, z čoho vyplýva že koncepciu bude schvaľovať až vláda, ktorá vzíde z marcových volieb. Pre ďalšie informácie sa neváhajte obrátiť aj na prezidenta ITAS – Mária Lelovského.

Tlačový odbor
Ministerstvo financií SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Až 48 % Slovákov si myslí, že za násilie v partnerských vzťahoch sú zvyčajne zodpovedné aspoň čiastočne aj obete násilia – odhalil prieskum IKEA

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.