Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. septembra 2013 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Rast cien je najnižší od decembra 2010

BRATISLAVA 12. septembra (SITA) –

Rast cien sa v auguste znova spomalil na úroveň 1,3 %. V porovnaní s predošlým mesiacom ceny dokonca klesli o 0,2 %. Rast cien je tak najnižší za posledného viac ako dva a pol roka.
Čistá inflácia medzimesačne stagnovala a na medziročnej báze bol zaznamenaný rast len o 0,8 %. V porovnaní s júlovou úrovňou ceny potravín klesli o 1,2 %
Regulované ceny sa v medzimesačnom porovnaní nezmenili. Oproti minulému roku sa regulované ceny zvýšili len o 0,7 %.

Tlačový odbor
Ministerstvo financií Slovenskej republiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami KOOPERATIVA je lídrom medzi poisťovňami. V minulom roku vyplatila klientom viac ako 300 miliónov eu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.