Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. februára 2013 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Prezentácia zástupcov občianskej iniciatívy „To sa nedá“

BRATISLAVA 12. februára (SITA) –

V stredu 13. 2. 2013 o 13:00 hod. na pôde Ministerstva financií SR budú prezentovať zástupcovia občianskej iniciatívy „To sa nedá“ výsledky svojej práce, ktorou sa snažia zlepšiť funkčnosť internetových stránok štátnych úradov a inštitúcií. Štátny tajomník ministerstva financií Peter Pellegrini privítal túto iniciatívu a príjme jej zástupcov v zložení: Peter Fabor, Ján Suchal, Marek Mahdal, Tomáš Gregor a Peter Sandtner.
Prezentácie sa zúčastnia aj zástupcovia Finančného riaditeľstva SR a Úradu geodézie, kartografie a katastra SR.
Fototermín je o 13:00 hod. na prvom poschodí, vstup zo Štefanovičovej a po stretnutí sa uskutoční krátky brífing.

Tlačový odbor
Ministerstvo financií Slovenskej republiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;mo

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Súťaž kamenných predajní Visa Slovak Top Shop 2023 vyhrala čokoládovňa LYRA z Ivanky pri Nitre

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.