Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. novembra 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Pozvánka na TB v rámci konferencie TATRA SUMMIT

BRATISLAVA 10. novembra –

Dovoľte, aby sme Vás pozvali na tlačové konferencie, ktoré sa budú konať zajtra – utorok 11. novembra v Kempinski Hotel River Park Bratislava, v rámci konferencie TATRA SUMMIT. Prístup na tlačové konferencie je len pre novinárov akreditovaných na TATRA SUMMIT.

Utorok 11.11.2014 o 13:10 – Tlačová konferencia ministra financií SR Petra Kažimíra a ministra financií ČR Andreja Babiša.
Téma: financovanie ekonomického rastu

Utorok 11.11.2014 o 15:35 – Tlačová konferencia na tému: Prezentácia Slovenského investičného holdingu, na ktorej budú informovať:
Vazil Hudák – štátny tajomník Ministerstva financií SR
Robert Auxt – v mene Slovenského investičného holding
László Baranyay – viceprezident Európskej investičnej banky (zatiaľ nepotvrdený)

Tlačový odbor
Ministerstvo financií SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Hodnota peňazí klesá, takto ich ochránite

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.