Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. marca 2015 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Národný program reforiem je v pripomienkovaní

BRATISLAVA 31. marca (SITA) –

Ministerstvo financií SR dalo – ako každoročne – do pripomienkového konania Národný program reforiem (NPR). Popisuje štrukturálne opatrenia, ktoré vláda SR plánuje realizovať najmä v najbližších dvoch rokoch. Nový komplexný prístup stanovovania priorít, ktorý okrem HDP berie do úvahy aj ďalšie aspekty kvality života, identifikoval ako najväčšie výzvy slovenského hospodárstva trh práce, zdravotníctvo a základné školstvo.

NPR zatiaľ neobsahuje vládne plány v rozpočtovej oblasti. Tieto sa finalizujú v súvislosti s prípravou Programu stability, a do pripomienkovania budú dané v horizonte dvoch týždňov.

Program možno pripomienkovať na tejto linke:

https://lt.justice.gov.sk/Material/MaterialDocuments.aspx?instEID=-1&matEID=8101&langEID=1

Martin Filko
Hlavný ekonóm a riaditeľ
Inštitút finančnej politiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn;qq

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Druhá Vicemiss 2021 Jana Vozárová odchádza na svetovú súťaž Miss Supranational 2022

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.