Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. septembra 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: MF zverejnilo výzvy na štyri projekty elektronizácie

BRATISLAVA 6. septembra (SITA) –

Linky na zverejnené výzvy Elektronizácia služieb Národnej rady SR, Národný zdravotnícky informačný systém, Elektronické služby Úradu priemyselného vlastníctva SR a Elektronické služby Sociálnej poisťovne pre vybrané oblasti služieb na úseku sociálneho poistenia.

http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=6523&NewsID=138
http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=6523&NewsID=139
http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=6523&NewsID=140
http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=6523&NewsID=141

Tlačový odbor
Ministerstvo financií Slovenskej republiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

Odporúčané články

Meta title: Online svet vyhráva súboj MPRV: V Bratislave sa uskutočnilo medzinárodné stretnutie o dvojakej kvalite potravín

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies