Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. júna 2015 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: MF plánuje obstarať Centrálnu rámcovú zmluvu na SAP licencie

BRATISLAVA 10. júna –

Ministerstvo financií SR (MF SR) vyhlási verejnú súťaž na zabezpečenie SAP licencií a s nimi súvisiace služby podpory. S tým, kto predloží najvýhodnejšiu ponuku bude podpísaná centrálna rámcová zmluva.

Cieľom verejného obstarávania, ako aj následného centrálneho nákupu licencií, je naďalej znižovať náklady na zabezpečenie licencií a súvisiace služby podpory. MF SR tak šetrí prostriedky štátneho rozpočtu a zároveň centrálna evidencia licencií umožňuje ich účelný presun medzi organizáciami uvedenými v zmluve, čím sa podporuje koordinovaný prístup k licenčnej politike. Tieto výhody by pri samostatne uzatváraných zmluvách jednotlivých rezortov nebolo možné realizovať.

Softvérové licencie SAP sa vo verejnom sektore na Slovenku používajú od roku 1998 predovšetkým v oblasti nosných ekonomických, logistických a manažérskych informačných systémov ako sú Štátna pokladnica, Jednotné účtovníctvo štátu, Informačný systém Poľnohospodárskej platobnej agentúry a ďalších informačných systémov v rámci jednotlivých rezortov.

Hodnota zákazky na obdobie 48 mesiacov bola stanovená na základe predchádzajúcich zmluvných vzťahov a odhadov budúcich požiadaviek vo výške 50 000 000 eur. Záujmom ministerstva bude v rámci verejnej súťaže dosiahnuť čo najnižšiu cenu za obstarávané licencie a služby podpory.

http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatId=84&NewsID=843

Tlačový odbor
Ministerstvo financií SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

qq

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami SWAN a 4ka prinášajú pevný 5G internet na doma

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.