Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. júla 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Hodnotenie plnenia pravidla o vyrovnanom rozpočte za rok 2015

BRATISLAVA 21. júla –

MF SR pri celkovom hodnotení pravidla vyrovnaného rozpočtu neidentifikovalo výraznú odchýlku.

„Je prirodzené, že viaceré inštitúcie môžu mať v jednotlivých bodoch celkového hodnotenia rôzne názory. Pravidlo vyrovnaného rozpočtu za rok 2015 hodnotila aj Európska komisia, ktorá v rámci celkového hodnotenia neidentifikovala výraznú odchýlku a konštatovala, že nie sú potrebné dodatočné opatrenia“, uviedol štátny tajomník MF SR Radko Kuruc.

Vládou schválený strednodobý cieľ, v rámci programu stability na roky 2016 až 2019, podľa nášho názoru z praktického hľadiska neumožňuje aplikáciu korekčného mechanizmu.

Viac na uvedenom linku: http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=9664 .

Tlačový odbor
Ministerstvo financií SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;dn

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Veterinár či spisovateľ? James Herriot

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.