Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. januára 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Medusa Group uvádza jedinečnú vernostnú MedusaCard

BRATISLAVA 30. januára – Jedna karta, dvadsať tri reštaurácií a stovky výhod. Tak sa prezentuje MedusaCard – nová, unikátna, vernostná karta najsilnejšej slovenskej gastroskupiny MEDUSA Group. Do ostrej prevádzky bude nasadená už tento piatok (1.2.). Nová karta spája výhodami jedálne Presto, štýlové reštaurácie aj nočné kluby. Za jej uvedením je snaha odmeniť verných zákazníkov reštaurácií skupiny, keď niektorí z nich už roky navštevujú svoj obľúbený podnik, či už je to Primi na Michalskej ulici, vychytené Trafo na Ventúrskej alebo niekoľkokrát do týždňa obedujú v Preste.

„Dávať zľavy len tak je síce technicky najľahšie, ale aj veľmi nudné a drahé,“ otvorene hovorí majiteľ skupiny MEDUSA Peter Štecko. „Omnoho podnetnejšia je hra so zbieraním bodov a priamou komunikáciou so zákazníkom o tom, čo má naozaj rád. Preto sme viac ako rok vyvíjali sofistikovaný systém, ktorý našim verným bude vymýšľať ponuky priamo na telo. Je to síce náročné na zber dát a ich analýzu, ale veríme, že pozornosti a odmeny budú ľudí baviť a motivovať k návratu. MedusaCard je najvýznamnejším projektom skupiny od otvorenia našej prvej reštaurácie,“ priznáva.

Držiteľom MedusaCard sa môže stať ktokoľvek, kto chce zbierať body za útratu v jednotlivých prevádzkach. Tieto neskôr môže zužitkovať na bonusové nápoje, jedlá, zľavy a ďalšie výhody poskytované vo slovenských podnikoch skupiny. Rozdelené sú do troch úrovní: Základnej, Striebornej a Zlatej. Rozdiel medzi úrovňami je v rýchlosti zbierania bodov. Čím vyššia úroveň, tým viac bodov získava držiteľ za každých minutých 20 centov. Oveľa výhodnejšie ako míňať body na plošnú zľavu z účtu je využiť ich na špeciálne ponuky. Aktuálne v týchto dňoch to sú napríklad veľká limonáda (1,5l) za 3,30 a 500 bodov, akákoľvek fľaša kvalitného slovenského vína v hodnote do 35 iba za 10 a 1200 bodov alebo predjedlo grátis k hlavnému jedlu len za 700 vernostných bodov. Držitelia MedusaCard, ktorí sú zároveň pravidelnými návštevníkmi siete Presto majú zľavy aj na obedové menu.

Všetky informácie o novej karte nájdu fanúšikovia podnikov MEDUSA Group na www.medusacard.sk alebo v jednotlivých prevádzkach.

MEDUSA GROUP bola založená v roku 2003 otvorením reštaurácie MEDUSA v historickom centre Bratislavy. Medusa bola vôbec prvým večerným podnikom a cocktail barom v Bratislave s vystúpeniami DJ-ov a v krátkom čase sa stala legendou nočného života. V tom istom roku (2003) bol vytvorený koncept samoobslužných reštaurácií PRESTO spolu so sieťou reštaurácií Al dente. Dnes prevádzkuje skupina dvadsaťtri vlastných gastrozariadení (vrátane samostatnej cateringovej divízie), v ktorých pracuje vyše 600 zamestnancov. MEDUSA Group je najväčšou gastronomickou skupinou pôsobiacou na slovenskom trhu. Jej jediným vlastníkom je Peter Štecko. Viac info nájdete aj na www.medusagroup.sk.

Prehľad súčasných aktivít skupiny Medusa:

Trafo Café (august 2012) – rekonštruovaná kaviareň Erdödyho paláca nad známou diskotékou. Štýlové koktejly, chutné snacky, 100%-tné hroznové šťavy z malokarpatskej oblasti.

Medusa Restaurant & Club, Viedeň, Neuer markt 8 (máj 2012) – prvá zahraničná reštaurácia skupiny v samom srdci Viedne, pár krokov od známej Kärtnerstrasse. Reštaurácia, lounge, nočný klub a krásna terasa ponúkajú príjemne strávený čas či už pri mediteránskej kuchyni, domácich limonádach alebo pri tvrdších drinkoch a ozajstnej nočnej zábave. Viac na www.medusarestaurant.at.

Flowers (marec 2012) – romantické nádvorie Erddyho paláca, modré nebo, mediteránska kuchyňa. Jedna z najlepších reštaurácií Slovenska. Reštaurácia má meno podľa originálnych obrazov Andyho Warhola – Flowers. Viac na www.flowers.sk.

Trafo music bar (január 2012). Hudobný klub fungujúci od roku 2006, ktorý sa nachádza v podzemí Erdödyho paláca na Ventúrskej 1 v centre Bratislavy. Jeho imidžovou súčasťou je veľká funkčná trafostanica.

Slang pub (2011), Hviezdoslavovo námestie – čerstvo zrekonštruovaný pub so širokou ponukou dostupných domácich jedál a tankového Zlatého Bažanta v samom srdci Bratislavy.

BARROCK, Sedlárska ulica (2011) – najväčší podnik v centre Bratislavy (750 m2 priestorov pre hostí) propagujúci rock ako životný štýl. Jeho súčasťou sú atmosférické rockové dekorácie, najväčšie hamburgery, široký výber hot dogov, steaky a pečené rebierka, A najväčšie a najpikantnejšie burito v meste. Viac na www.barrock.sk.

KUBU, Aupark (2010) – čerstvé domáce ručne robené cestoviny, fit jedlá, najkvalitnejšia káva z ponuky lavazza. Interiér inšpirovaný newyorským loftom, detský pizza pult a samozrejme otvorená kuchyňa. Viac na www.kubu.sk.

Primi River Lounge Eurovea (2010) – rodinná reštaurácia na brehu rieky s prímorským interiérom, celoročným preskleným pavilónom s výhľadom na Dunaj a mediteránskou kuchyňou doplnenou o lokálne chute. Najúspešnejší projekt skupiny za rok 2010 z pohľadu prekonaných očakávaní (obrat, počet vydaných jedál).

Bistro Café & Creperie, Hviezdoslavovo námestie (2010) – útulné francúzske bistro so širokou ponukou sendvičov, šalátov ale najmä lahodných francúzskych palaciniek (crepes) v sladkých i slaných kombináciách. Menu dopĺňa bohatá vínna karta, cocktaily a veľmi obľúbené domáce limonády. Interiér klasického francúzskeho vidieckeho bistra, autentické plechové tabule na stene, vôňa levandule… Viac na www.petiteprovence.sk.

Le Club by Medusa, Hviezdoslavovo námestie (2010) – exkluzívny večerný podnik, trendy cocktaily a bublinky v pohári s doprovodom live DJ´s.

PRIMI Café, Lounge & Restaurant Polus (2010) – reštaurácia dekorovaná útulným nadčasovým interiérom a open space kuchyňou typickou pre väčšinu reštaurácii Medusa Group.

RIO Grande Restaurant, Hviezdoslavovo námestie (2009) – najnavštevovanejšia reštaurácia v centre Bratislavy inšpirovaná aj brazílskou kuchyňou s vyhľadávaným nočným klubom.

A la Carte, Plynárenská ulica (2003) – business reštaurácia s útulným interiérom a širokým výberom cestovín, pizze, mias na grile ale aj s klasickým vyprážaným syrom.

Sit & Eat, Plynárenská ulica (2003) – zrekonštruovaná prevádzka pôvodne z PRESTO siete. Moderná samoobslužná reštaurácia ponúka okrem tradičných obedových menu možnosť zostaviť si obed podľa vlastnej chuti.

Primi, Michalská ulica (2003) – jedna z prvých reštaurácii skupiny. Prírodné materiály, hlavne masívne drevo, koža, teplé farby stien a dekorácií útulnú domácu atmosféru. V novembri 2011 prešla rekonštrukciou.

PRESTO (2003) – sieť samoobslužných reštaurácií v bratislavských business centrách a administratívnych budovách známa vysokou úrovňou gastronomických služieb. Kvalita reštaurácie, rýchlosť fast-foodu.
Presto Digital Park II, Einsteinova 23, 851 01
Presto Lakeside Park, Tomášikova ulica
Presto Business centrum 1, Plynárenská ulica
Presto Business centrum 5, Plynárenská ulica
Presto, Polus, Vajnorská 100/B

MEDUSA Catering – samostatná divízia skupiny. Zabezpečuje široký rozsah služieb od malých akcií pre pár osôb, súkromné oslavy až po eventy pre niekoľko tisíc účastníkov ako sú kongresy, plesy, vianočné párty.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

V logistickom centre Amazon v Seredi pripravia 26 000 porcií jedla každý mesiac Spoločnosť YIT Slovakia prezrádza prvé meno nájomcu Pradiarne 1900 a prvú budúcu reštauráciu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.