Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. januára 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

MEDUSA Group otvorila svoju prvú českú reštauráciu

BRATISLAVA 16. januára – Spolu s prvými nájomcami jedného z najväčších pražských biznis centier Florentinum, medzi ktorými sú aj renomované spoločnosti EY alebo advokátska kancelária Havel, Holásek & Partners privítala tento týždeň svojich zákazníkov aj prvá česká reštaurácia MEDUSA GROUP Presto.

Na ploche viac ako 1 200m ponúka Presto Florentinum vyše 300 stoličiek a je tak najväčším Prestom v skupine MEDUSA GROUP.

OBRAZOM: Presto Florentinum
https://sita.sk/fotogaleria/presto-florentinum/43186-fotogaleria.html

„Česká republika a Praha pre našu skupinu predstavujú logické pokračovanie našej expanzie smerom na západ,“ hovorí majiteľ najväčšej slovenskej gastroskupiny Peter Štecko. „Preto, podobne ako v prípade našej rakúskej Medusy, ani v Čechách neplánujeme prevádzkovať iba jednu reštauráciu. Už dnes intenzívne hľadáme a zvažujeme ďalšie príležitosti, ako sa etablovať aj na tomto trhu. Radi by sme pre s našim českým tímom našli a zrealizovali čo najskôr ďalší pražský projekt.“

Cena kompletného menu (polievka, hlavné jedlo) začína na 128 českých korunách, t.j. cca 4,70.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

V logistickom centre Amazon v Seredi pripravia 26 000 porcií jedla každý mesiac Spoločnosť YIT Slovakia prezrádza prvé meno nájomcu Pradiarne 1900 a prvú budúcu reštauráciu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.