Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. apríla 2017 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MDV: Minister dopravy Arpád Érsek navštívil miesto tragédie vo Višňovom

BRATISLAVA 7. apríla –

Minister dopravy a výstavby Arpád Érsek dnes osobne navštívil miesto včerajšej tragédie na výstavbe diaľničného úseku D1 Lietavská Lúčka – Dubná Skala, kde sa stal smrteľný úraz. Na pietnom mieste v kancelárii zosnulej položil kvety a zapálil sviečku. Zároveň vyjadril úprimnú sústrasť smútiacej rodine a pozostalým.

„Je vždy veľkou tragédiou, ak sa stane smrteľný úraz, zvlášť pri plnení si pracovných povinností. Našou povinnosťou je preto robiť všetko pre maximálne zaistenie bezpečnosti, aby sme neboli svedkami takýchto tragických udalostí. Vyjadrujem úprimnú sústrasť pozostalým,“ povedal minister dopravy Arpád Érsek.

V pondelok, vo večerných hodinách, sa pri výstavbe aktuálne najdlhšieho diaľničného tunela Višňové stala nehoda, pri ktorej vyhasol život jednej z pracovníčok pôsobiacich na stavbe. „Zároveň som vyzval všetkých zúčastnených, aby v maximálnej možnej miere spolupracovali pri vyšetrovaní tejto tragédie,“ povedal A. Érsek priamo na mieste nehody.

Karolína Ducká
hovorkyňa Ministerstva dopravy a výstavby SR

Odporúčané články

Nový cestovný poriadok: Rýchlejšie medzi Bratislavou a Košicami, aj obnovenie vlakov do Šiah OPRAVA – MDV SR: Reakcia na tlačovú besedu predstaviteľov strany SaS

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies