Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. mája 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

M. Dzurinda na zasadnutí Európskej rady pre medzinárodné vzťahy

BRATISLAVA 31. mája – Poslanec NR SR Mikuláš Dzurinda, sa v dňoch 31. 5. až 1. 6. 2012, zúčastní na 9. zasadnutí popredného európskeho think tanku Európska rada pre medzinárodné vzťahy v Berlíne. Hlavnými témami zasadnutia sú súčasná ekonomická kríza v eurozóne, výzvy, pred ktorými stojí Európa, transatlantické vzťahy a najnovší vývoj v Sýrii. Vo štvrtok večer bude špeciálnym hosťom zasadnutia predseda Európskej rady Herman Van Rompuy.
Na fóre sa každoročne zúčastňujú predstavitelia zahraničnej politiky, ministri, analytici a zástupcovia svetových mienkotvorných médií. V paneloch okrem iných vystúpi Joschka Fischer, bývalý minister zahraničných vecí SRN, Javier Solana, bývalý generálny tajomník NATO a Vaira Vike-Freiberga, bývalá lotyšská prezidentka. Mikuláš Dzurinda je členom think tanku od roku 2010.

Tlačová služba SDKÚ-DS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

V piatok začne Art Film Fest, láka svetovými premiérami aj filmárskymi osobnosťami TA3: Témy a hostia relácie V politike

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.