Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. júna 2013 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Letecká spoločnosť EVA Air vstúpila do Star Alliance

BRATISLAVA 25. júna – Radi by sme Vás informovali o tom že EVA Air sa dňa 18. júna 2013 stala oficiálne členom globálnej siete leteckých spoločností Star Alliance. EVA Air s približne 60-timi destináciami prinesie do Star Alliance aj unikátne destinácie, ako sú Kaohsiung na Taiwane a Surabaya v Indonézii. Geografická poloha Taiwanu je strategickým miestom pre ázijskú centrálu, nakoľko ma najbližšiu vzdialenosť ku všetkým veľkým mestám v Ázii a Pacifiku

Star Alliance je prvou aj najväčšou globálnou sieťou leteckých spoločností. Bola založená v roku 1997, má 25 členských aerolinií , ktoré spoločne prevádzkujú takmer 22.000 letov denne do viac ako 1.300 destinácií v 194 krajinách po celom svete.

V duchu svojich tradícií a inovácií EVA Air po 20 rokoch oficiálne mení názov Evergreen Club na Infinity Mileage Lands, aby splnilo cestovateľské požiadavky v rámci siete Star Alliance.

Členstvo v Infinity MileageLands ponúka následovné výhody:
• Zbieranie letových míľ nielen na letoch EVA Air/UNI Air, ale tiež na všetkých letoch v rámci členov Star Alliance.
• Míle sa môžu použiť na zakúpenie letenky alebo upgrade kamkoľvek nielen EVA Air / UNI Air, ale aj na letoch Star Alliance. Čím viac lietate, tým viac výhod získate.
• Kto bol doteraz členom EVA Air/UNI Air a nazbieral letové míle, aby mohol využívať výhody členstva v Infinity Mileage Lands, doporučujeme požiadať o členstvo v Infinity MileageLands, kam budú dosiaľ nazbierané letové míle automaticky prevedené.
• Podrobnosti výhod členov Diamond, Gold alebo Silver nájdete na stránke

Členstvo v Star Alliance Vám ponúka komfortnejšie cestovateľské zážitky kamkoľvek pôjdete.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Najstarší pub v Európe, strašidelný hrad a hlavné mesto írskej whisky. To všetko je Tullamore Tesco bojuje proti plytvaniu potravinami z farmy až na tanier

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.