Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. januára 2014 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Kvapka nádeje pre detskú onkológiu

BRATISLAVA 16. decembra – Po úspešných verejných zbierkach v rokoch 2010-2013, ktoré značne pomohli pri výstavbe novej Transplantačnej jednotky kostnej drene na Klinike detskej hematológie a onkológie DFNsP v Bratislave a následne pri jej prístrojovom vybavení, NADÁCIA KVAPKA NÁDEJE na obdobie 16. 01. 2014 – 15. 01. 2015 vyhlasuje novú verejnú zbierku „Kvapka nádeje pre detskú onkológiu“ na verejnoprospešný účel podpory liečebných, školských, kultúrnych a sociálnych potrieb chorých detí a to predovšetkým detí postihnutých nádorovým ochorením. Verejná zbierka bude vykonávaná sústreďovaním finančných prostriedkov na účte zbierky: 2923842002/1100, vedenom v Tatra banke a.s. a ktoré budú získané:

– Ako dobrovoľné príspevky na účet verejnej zbierky priamo, poštovými poukazmi alebo prevodmi z účtu prispievateľa, alebo prostredníctvom aplikácie VIAMO na telefónne číslo 0905744774
– Zasielaním prázdnych SMS správ na krátke číslo 830 v sieti všetkých mobilných operátorov. Hodnota jednej SMS správy je 3,- EUR a 100% výťažku z SMS zbierky bude použitá na účely verejnej zbierky. SMS zbierku zabezpečujú mobilní operátori Orange Slovensko, Telekom a O2.
– Predajom vstupeniek na kultúrne, športové a iné verejné podujatia usporadúvané na získanie príspevkov
– Predajom predmetov s logom nadácie
– Ako dobrovoľné príspevky klientov predajných internetových portálov, kde takto získané finančné prostriedky budú odvedené prevádzkovateľom portálu v plnej vyzbieranej výške na účet verejnej zbierky, príp. vopred určená a prostredníctvom predajného portálu oznámená časť kúpnej ceny z predávaného sortimentu tovarov, kde takto získané finančné prostriedky ponížené o daňovú povinnosť prevádzkovateľa z titulu DPH, budú odvedené prevádzkovateľom portálu na účet verejnej zbierky

Finančné prostriedky získané verejnou zbierkou budú určené na výstavbu sterilných boxov na DKAIM s hepafiltráciou, ako nevyhnutná súčasť kontinuálnej starostlivosti o pacientov po transplantácii krvotvorných buniek a onkologických pacientov s potrebou pľúcnej ventilácie pri multiorgánovom zlyhávaní v dôsledku infekčných a neinfekčných komplikácií; podporu hemato–onkologických centier v SR a pomoc v oblasti psychosociálnej opatery deťom s hematologickými a onkologickými ochoreniami.

Pre viac informácií sme Vám k dispozícii na nižšie uvedených kontaktoch:

NADÁCIA KVAPKA NÁDEJE
Mierová 83, 821 05 Bratislava
Tel.: +421-2-43423901
Fax: +421-2-43423900
E-mail: info@kvapkanadeje.sk, kvapkanadeje@kvapkanadeje.sk
Fax: www.kvapkanadeje.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Voda patrí medzi naše najvzácnejšie poklady, Kaufland ju chráni viacerými opatreniami Noc nádejí sa už čoskoro opäť dotkne všetkých sŕdc

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.