Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. apríla 2015 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Kúpa auta na lízing je medzi Slovákmi stále populárnejšia

BRATISLAVA 16. apríla – Rastúci záujem o využívanie lízingu pri kúpe vozidiel potvrdzujú hospodárske výsledky VB Leasing SK. Spoločnosť v roku 2014 uzavrela viac ako 4 tisíc zmlúv o financovaní v celkovej obstarávacej hodnote takmer 108 miliónov Eur bez DPH. V medziročnom porovnaní spoločnosti ide o 3-percentný nárast.

Dominantnou službou VB Leasing SK je financovanie osobných a úžitkových automobilov. „V tejto kategórii si dlhodobo upevňujeme pozíciu na trhu, a to najmä ponukou kvalitných produktov pre firmy a súkromné osoby. V minulom roku sme zvýšili podporu voči automobilovým predajcom a zamerali sme sa aj na financovanie skladových vozidiel. Tento krok tiež prispel k zvýšenému záujmu o lízing,“ vysvetľuje Martin Lagler, konateľ VB Leasing SK.

Služby VB Leasing SK neustále oslovujú nových obchodných partnerov a klientov. Rastúce čísla však spoločnosť dosahuje aj vďaka spokojnosti existujúcich zákazníkov. V súčasnosti VB Leasing SK spravuje viac ako 12 tisíc aktívnych zmlúv o financovaní a patrí medzi najväčšie a najstabilnejšie lízingové spoločnosti na Slovensku.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Darček na Deň detí? Repasovaný telefón môže byť skvelou voľbou Kúpa nehnuteľnosti bude čoraz väčší luxus. Jednoduchšiu cestu k pasívnemu príjmu ponúkajú investorom realitné fondy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.