Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. novembra 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

KPSR: Posledná rozlúčka s akademikom Milanom Čičom

BRATISLAVA 12. novembra – Posledná rozlúčka so zosnulým vedúcim Kancelárie prezidenta SR akademikom Milanom Čičom sa uskutoční formou svätej omše spojenej s pohrebným obradom v Katedrále svätého Martina v stredu, 14. novembra 2012 o 14.00 hod.
Iné rozlúčkové obrady sa už konať nebudú.
Kondolenčná listina na pamiatku akademika Čiča bude vystavená a prístupná pre verejnosť v utorok 13. novembra 2012 v čase od 10.00 hod. do 18. 00 hod. na prízemí Prezidentského paláca.

S. Záňová, TO KPSR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Biela pastelka za podporu nevidiacich a slabozrakých aj vo vlakoch ZSSK na tratiach TEŽ Cirque du Soleil sa v Bratislave pripravuje na veľkolepú šou, stihnú si však užiť i krásy hlavného mesta

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.