Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. júla 2012 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Klienti Cetelem si minulý rok zarobili viac ako 90 000 EUR

BRATISLAVA 26. júla – Slováci sú čoraz racionálnejší spotrebitelia a učia sa využívať všetky výhody, ktoré im finančné produkty ponúkajú. Držitelia kreditných kariet si zvykli, že finančné domy ich odmeňujú za platbu kartami, čo pravdepodobne prispelo k nárastu podielu POS terminálových transakcií v porovnaní s výberom z bankomatu.

„S kreditnou kartou Cetelem vrátime jej držiteľom až 1% z hodnoty ich nákupov, čo je v porovnaní s konkurenčnými kreditkami mimoriadne zaujímavá ponuka“, vysvetľuje úspech služby Michal Oravec, špecialista kreditných kariet spoločnosti CETELEM SLOVENSKO.

Od januára 2010, Cetelem Slovensko poskytuje svojim klientom odmenu vo výške 1% z hodnoty každého nákupu. Odmenení sú nie len pri nákupe v klasických obchodoch, ale aj pri platbe na internete. V priebehu uplynulých dvanásť mesiacov Cetelem pripísal na ich revolvingové účty sumu 92 718 EUR. Priemerne takto odmenil okolo 6600 klientov mesačne.

Princíp odmeňovania držiteľov kreditných kariet pri platbe v POS termináloch, prispieva k trendu využívania kreditných kariet na platbu aj pri bežných nákupoch. Podľa analýzy spoločnosti Cetelem, Slováci kreditnú kartu využívajú najčastejšie v potravinách a pri platbe za pohonné hmoty.

Koľko % z objemu nákupov vám vrátia jednotlivé finančné domy?
Cetelem 1%
Prima banka 0,5%
SLSP 0,5%
VUB bank (American Express) 0,5%

Viac informácií nájdete na www.cetelem.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Bývanie je základ. Vďaka Nadácii DEDO a filantropickému programu BILLA nájdu ľudia v núdzi stabilný domov KOOPERATIVA upozorňuje na nárast škôd spôsobených vodným živlom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.