Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. marca 2017 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

KIKA a BILLA smerujú do OC Centro Nitra

NITRA 24. marca 2017 – Spoločnosť ZEON spol. s r.o., vlastník OC Centro Nitra, podpísala zmluvy s novými nájomcami. Po zatvorenom Hypermarkete Hypernova, ktorého prenájom skončil k 31. 1. 2017 pribudnú v OC už v lete 2017 noví nájomcovia Kika Nábytok Slovensko, s.r.o. a Billa s.r.o.

Návštevníci sa môžu tešiť na nový koncept supermarketu Billa. Nová predajňa bude najväčšou v rámci Nitry. Ide celkom o 137. predajňu spoločnosti BILLA, ktorá je súčasťou medzinárodnej skupiny REWE. Otvorenie je naplánované na júl 2017. V OC Centro Nitra vznikne zároveň 1. prevádzka KIKA v Nitrianskom kraji. Obľúbený nábytkový obchodník obsadí priestory celej pôvodnej Hypernovy. Priestory prejdú kompletnou rekonštrukciou. KIKA otvorí najneskôr v septembri 2017. V rámci celkovej prestavby priestorov došlo k premiestneniu prevádzky Jysk, ktorá otvorila svoju predajňu v novom šate 23. 3. 2017.

Vlastník priestorov zabezpečil, aby počas prestavby nedošlo k výpadku predaja sortimentu potravín. V období marec – jún 2017 sú v OC Centro Nitra prevádzkované  dočasné potraviny REMAplus, ktoré ponúkajú zákazníkom základný sortiment: čerstvé/trvanlivé potraviny, chlieb a pečivo, mlieko a mliečne výrobky, balené mäsové výrobky, ovocie a zeleninu, nápoje a drogériu.

V rámci rekonštrukcie priestorov dôjde taktiež k vybudovaniu nového prebaľovacieho kútika pre mamičky a k revitalizácii sociálnych zariadení pre návštevníkov OC.

Obchodné centrum CENTRO NITRA vzniklo v roku 2006 ako spoločný projekt developerskej spoločnosti Discovery group a spoločnosti DB Real Estate. Je prvým moderným obchodným centrom v nitrianskom regióne zameraným na pohodlný nákup celej rodiny. Nachádza sa na zastavanej ploche 36 000 m2 a tvorí ho viac ako 90 obchodných jednotiek, foodcourt a kaviarne, vyše 750 parkovacích miest. Viac informácií nájdete na www.centronitra.sk.

K téme

Toto je najzaujímavejší večer v plesovej sezóne MDD prišlo osláviť tento rok Na palubu jednorožca do areálu Auparku a Sadu J. Kráľa v Bratislave REKORDNÝ POČET ĽUDÍ.

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.