Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. novembra 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

KDH: Vyjadrenie KDH k piatkovej tragickej udalosti

BRATISLAVA 3. novembra – KDH vyjadruje úprimnú sústrasť všetkým pozostalým tejto tragédie. Oceňujeme činnosť všetkých pracovníkov, ktorí pomohli pri záchrane ľudských životov, patrí im naše uznanie a vďaka. Nechceme špekulovať, kto je za tragédiu zodpovedný, na to je vyšetrovanie, ktoré dúfame, že prebehne rýchlo, objektívne a zodpovedne. Na tom sa zhodneme aj so štátnym tajomníkom Holákom. Pre správnosť a presnosť však dodávame, že tender bol síce zrealizovaný počas našej vlády, ale diaľnica bola naprojektovaná a schválená ešte z čias prvej Ficovej vlády. Počas našej vlády sme na projekte nič nezmenili a ani zhotoviteľ podľa zákona na tom nič nemôže meniť. Projekt, použitá technológia a bezpečnostné predpisy zostali pôvodné a nijak neboli oslabované.

Matej Kováč
Hovorca KDH

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

mt

K téme

Digitalizácia musí byť priorita pre novú vládu, inak zostaneme na chvoste EÚ Ak sa potvrdia uniknuté e-maily, minister Vlčan musí odstúpiť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.