Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. októbra 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

KDH udivuje Ficovo divadielko

BRATISLAVA 17. októbra – Včerajšie a dnešné vyhlásenia premiéra Fica proti navrhovanému zvýšeniu cien plynu pre domácnosti boli podľa KDH zbytočné, nezodpovedné a boli iba lacným divadielkom pre voličov, ktoré nás môže vyjsť draho. Fico sa pritom z toho sám usvedčil, keď povedal, že daný návrh bude predmetom rokovania valného zhromaždenia SPP, kde má štát cez nominantov Smeru väčšinu. Preto KDH udivuje, že premiér Fico v týchto pre Slovensko ťažkých časoch má čas zvolávať zbytočné tlačovky a riešiť veci, na ktorých riešenie má štát všetky nástroje. Buď neverí vlastným nominantom alebo si premiér Fico neuvedomuje, že takýmito rečami len odstrašuje ďalších investorov a tak zabraňuje vzniku nových pracovných miest na Slovensku. Fico by mal radšej konať a nie tárať. Takto len odstrašuje zahraničné spoločnosti investovať na Slovensku a vymieňa pracovné miesta pre našich občanov za svoju popularitu.

Ján Hudacký, podpredseda KDH a predseda Výboru NR SR pre hospodárske záležitosti

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Digitalizácia musí byť priorita pre novú vládu, inak zostaneme na chvoste EÚ Ak sa potvrdia uniknuté e-maily, minister Vlčan musí odstúpiť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.