Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. decembra 2013 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

KDH: Odišiel veľký človek Nelson Mandela

BRATISLAVA 6. decembra – Nelson Mandela zmenil nielen svoju krajinu – Juhoafrickú republiku, ale aj obraz a vývoj Afriky – ťažko politicky skúšaného a ekonomicky sužovaného kontinentu. Prechod od neslobody, nestability a násilia potrebuje vždy statočnosť a odvahu. Nelson Mandela sa stal rešpektovaným predstaviteľom a hrdinom nenásilného zápasu za slobodu a spravodlivosť, za univerzalitu základných ľudských práv. Ľudia v Afrike i vo svete majú v osobe bývalého dlhoročného väzňa apartheidu a následne prezidenta demokratického štátu silnú inšpiráciu k odvahe, k vernosti a vytrvalosti v zápase o dôstojný život každého človeka a o rovnoprávne postavenie každého národa.

Ján Figeľ, predseda KDH

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

mt

K téme

Digitalizácia musí byť priorita pre novú vládu, inak zostaneme na chvoste EÚ Ak sa potvrdia uniknuté e-maily, minister Vlčan musí odstúpiť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.