Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. septembra 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

KDH: Ján Figeľ na stretnutí lídrov CDI v Ríme

BRATISLAVA 21. septembra – Predseda KDH Ján Figeľ sa zúčastňuje celosvetového stretnutia lídrov kresťanskodemokratických strán CDI v Ríme. Pozvanie prijal od Wilfrieda Martensa, predsedu Európskej ľudovej strany, najpočetnejšej frakcie v Európskom parlamente. Na dnešnom zasadnutí sa bude voliť nové vedenie CDI, ako aj diskutovať o spoločných výzvach, ktorým dnes čelia kresťanskodemokratické zoskupenia vo svete. Počas návštevy sa stretne aj vysokými predstaviteľmi Svätej stolici. Stretnutie sa ukončí sobotňajšou audienciou u pápeža Benedikta XVI. v jeho letnom sídle Castel Gandolfo.

Tlačové oddelenie KDH

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Digitalizácia musí byť priorita pre novú vládu, inak zostaneme na chvoste EÚ Ak sa potvrdia uniknuté e-maily, minister Vlčan musí odstúpiť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.