Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. októbra 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

KDH: Ján Figeľ na konferencii o Južnom Sudáne vo Viedni

BRATISLAVA 10. októbra – Podpredseda NR SR Ján Figeľ sa dnes zúčastní vo Viedni na otvorení európsko-arabskej konferencie o rozvojovej pomoci pre Južný Sudán, jeden z najmladších štátov sveta. Južný Sudán vznikol minulého roku na základe referenda oddelením sa od Sudánu, voľakedy najväčšieho štátu afrického kontinentu, po takmer 50 rokov dlhej občianskej vojne. Dvojdňové Medzinárodné fórum „Sudán – Južný Sudán“ sa za účasti politikov, expertov, vládnych a mimovládnych organizácií z mnohých krajín koná v susednom Rakúsku.

Tlačové oddelenie KDH

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Digitalizácia musí byť priorita pre novú vládu, inak zostaneme na chvoste EÚ Ak sa potvrdia uniknuté e-maily, minister Vlčan musí odstúpiť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.