Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. mája 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

KDH: Ide o Vaše peniaze

BRATISLAVA 26. mája (SITA) – Kresťanskodemokratické hnutie vyzýva všetkých sporiteľov v II. pilieri, aby písali listy, maily predsedovi vlády Robertovi Ficovi, ktorý avizoval zásadné zmeny v dôchodkovom sporení. Je potrebné, aby hlas 1,5 milióna sporiteľov počul aj premiér Robert Fico a zvážil pripravované návrhy. Text mailu môžete nájsť na našej webovej stránke www.kdh.sk, odkiaľ ho môžete jedným kliknutím aj poslať.

Vážený pán predseda vlády Robert Fico,

V posledných dňoch ma veľmi znepokojili informácie o pripravovaných zmenách v II. dôchodkovom pilieri. S veľkými obavami som sledoval dianie v Maďarsku, kde Viktor Orbán znárodnil úspory občanov na svoje dôchodky. Nečakal som, že po voľbách sa Vaša vláda vydá podobným smerom. Odmietam presúvať zodpovednosť vlády za konsolidáciu verejných financií na ľudí, ktorí sa správajú zodpovedne a šetria si na dôchodok. Vyzývam Vás preto, aby ste upustili od pripravovaných krokov a začali hľadať skutočné úspory sami na sebe.

S pozdravom

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

gm

K téme

Digitalizácia musí byť priorita pre novú vládu, inak zostaneme na chvoste EÚ Ak sa potvrdia uniknuté e-maily, minister Vlčan musí odstúpiť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.