Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. augusta 2013 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Kam smeruje priemyselná výstavba?

BRATISLAVA 27. augusta – DELTA získala začiatkom leta čestné uznanie za architektúru navrhnutú pre výrobnú halu spoločnosti PILART v Českej republike. Konateľ spoločnosti PILART potvrdil, že nová budova firmu skvele reprezentuje. DELTA okrem architektonického návrhu zabezpečila vďaka funkčnému projektovému manažmentu hladký priebeh stavby, výberové konanie na zhotoviteľa vrátane stavebného dozoru.

Erik Štefanovič, konateľ DELTA Projektconsult v rozhovore na otázku, „Stojí za Vami rad priemyselných stavieb od Rakúska až po Ukrajinu. Cítite nejaké trendy v tejto oblasti výstavby?“, prezradil, že na prvom mieste by uviedol takmer neexistujúcu špekulatívnu výstavbu v tejto oblasti. Tento spôsob realizácie sa už úplne vytratil. Dnešné novostavby sú realizované vždy klientovi na mieru a myslím si, že to je moment, ktorý ponúka možnosť diferenciácie jednotlivých firiem, či dokážu pripraviť klientovi halu optimalizovanú priamo pre jeho potreby.

Na druhé miesto by som zaradil sprísňujúci sa tlak investorov na investičné a prevádzkové náklady. Začína byť už pomaly citeľné, že investori si začínajú uvedomovať dôležitosť prevádzkových nákladov, ktoré ich budú sprevádzať desiatky rokov a našou úlohou ako konzultanta a projektanta je, aby sme klientovi zrealizovali halu skutočne na mieru. K tomu je potrebný však obojstranný dialóg na tému koncepcia haly, dispozičného aj konštrukčného riešenia a mnohých iných aspektov, ktoré budú zodpovedať organizácii výrobných procesov, objemu výroby, nastavením výrobných plánov a pod. Ako tretí trend by som uviedol určitý dôraz na kultiváciu pracovného prostredia zamestnancov.

Tento parameter je zvyčajne zakotvený v celkovej firemnej kultúre, ktorej podlieha kompletný architektonický návrh v súlade s funkčnosťou a celkovou estetikou objektu vrátane farebného ladenia exteriéru i interiéru korešpondujúc s firemnými farbami a podobne.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Unikátne preteky na Liptove už túto sobotu! Súťažiť sa bude na zemi, na vode, aj na snehu Union vychádza v ústrety rodičom, o benefit preplatenia liekov možno požiadať už priamo cez mobil

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.