Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. decembra 2012 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Jednoduchá uzávierka roka – Jesenné novinky na SuperFaktúre

BRATISLAVA 4. decembra – Ak sa aj vám spája december nielen s predvianočným pečením, ale aj s prípravou podkladov pre účtovníka k uzávierke roka 2012, tak vás novinky SuperFaktúry istotne potešia.

Export pre účtovníka
SuperFaktúra umožňuje exportovať dáta do účtovných programov (napr. pre uľahčenie práce vášmu účtovníkovi), Excelu a do PDF. Po novom si v systéme dokážete stiahnuť faktúry pekne roztriedené podľa klientov alebo mesiacov v ktorých boli vystavené či dodané. Okrem faktúr môžete vyexportovať aj zoznam klientov, nákladov a prehľad skladu.

Rýchla tvorba dokladov
Vystavenie faktúry, zálohovej faktúry, dobropisu či cenovej ponuky je možné vďaka rýchlej navigácii pre tvorbu nového dokladu. Pri zadávaní kontaktu, tvorbe nákladu či skladovej karty, nie je potrebné prepínať medzi jednotlivými kategóriami. Všetky spomenuté doklady sa dajú vytvoriť z jedného miesta.

Nastavenia faktúry
Okrem povinných údajov je možné vo faktúrach nastaviť aj zobrazenie vášho podpisu s pečiatkou, vložiť QR kód (štandard by square) pre platbu mobilom, či odkaz na online platby. Dá sa zmeniť jazyk a vystaviť faktúru napríklad v angličtine. V detaile faktúry vytvoríte dokumenty s ňou súvisiace, ako napríklad dobropis alebo dodací list.

Opakujúce sa faktúry
Ak vystavujete pravidelne rovnaké faktúry, viete si nastaviť automatické vytváranie faktúr v cykloch alebo jednorazovo, a taktiež ich automaticky odosielať emailom či hybridnou poštou.

Daňové priznanie pre paušalistov
Živnostníci, ktorí majú v systéme celoročnú agendu, nie sú platcami DPH a uplatňujú si paušálne výdavky, si môžu v SuperFaktúre vystaviť daňové priznanie zadarmo.

Pre tých, ktorí SuperFaktúru ešte nepoznajú treba povedať, že ide o slovenský projekt, ktorý vznikol v roku 2011. Ku dnešnému dňu má vyše 3000 používateľov z radov živnostníkov a malých podnikateľov.

SuperFaktúra uľahčuje podnikanie počas celého roka a tak vám pomôže aj pri uzávierke a papierovačkách spojených s daňovými priznaniami.

www.superfaktura.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Odpovede zo srdca – všetko, čo potrebujete vedieť o vysokom krvnom tlaku Automatizovaná úhrada mýta s DKV Box Europe už aj na Slovensku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.