Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. októbra 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Inšpektori Bytecheck expandujú na Slovensko

BRATISLAVA 3. októbra – Česká firma Bytecheck expanduje na Slovensko. Inšpekciu nehnuteľností tu začala ponúkať od októbra.

Pred rokom a pol česká firma Bytecheck etablovala na slovenskom trhu úplne novú službu – inšpekciu stavu nehnuteľností. Firma tak naštartovala dopyt po službe, ktorú dnes poskytuje hneď niekoľko ďalších spoločností. Podobný scenár chce Bytecheck zopakovať aj na Slovensku.

„Slovensko je pre nás obchodnou výzvou a trh je na takúto službu, podobne ako český pred rokom a pol, pripravený, dokonca na ňu až čaká. Na Slovensku navyše existuje dôvera v české firmy a vďaka spoločnej histórii máme aj veľmi podobný trh nehnuteľností a čiastočne tiež spoločné právne normy,“ hovorí Pavel Štáf, majiteľ firmy Bytecheck, ktorá v Česku minulý rok preverila 350 nehnuteľností a dosiahla obrat 1,8 milióna CZK.

Bytecheck otvára svoju pobočku v Bratislave a s 5-timi inšpektormi s dlhoročnými skúsenosťami v stavebníctve bude operovať postupne po celom Slovensku. Firma rovnako ako v Česku ponúkne inšpekcie starších bytov a domov a preberanie novostavieb. Najväčší dopyt spoločnosť očakáva v oblasti kontroly dlhšiu dobu nepredajných nových bytov, pretože na Slovensku sa momentálne príliš nestavia. „Bratislava je pre nás strategická aj z toho dôvodu, že môžeme expandovať ďalej do Viedne a už teraz disponujeme nemecky hovoriacimi inšpektormi so skúsenosťami z rakúskeho stavebného trhu, “ uzatvára Pavel Štáf.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Michelinská hviezda mieri do Tatier. Bude ju mať Hotel Lomnica PPA získala certifikát riadenia informačnej bezpečnosti ako banka

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.