Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. apríla 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

IKEA na Slovensku spustila novú mobilnú aplikáciu

BRATISLAVA 11. apríla – IKEA už aj na Slovensku spustila novú mobilnú aplikáciu pre užívateľov telefónov Android a iPhone. Nová aplikácia „IKEA“ pod pracovným názvom „Mobile Love Store“ bola vyvinutá s cieľom spríjemniť zážitok z nakupovania všetkým zákazníkom pred aj počas návštevy obchodného domu IKEA. Zákazníci si môžu v mobilnom telefóne vyhľadať výrobky, skontrolovať skladové zásoby, vytvoriť vlastný nákupný zoznam, alebo zobraziť mapu obchodného domu. Slovensko sa tak, spolu s Českou republikou a Maďarskom, stalo tretím pilotným regiónom, kde si zákazníci môžu túto aplikáciu vyskúšať (po Švédsku, Kanade a Španielsku).

Vďaka tejto aplikácii môžu zákazníci používať svoj telefón ako nákupného pomocníka. Aplikácia „IKEA“ zákazníkom umožní prezerať si najnovšie kampane a ponuky, hľadať výrobky, zobraziť podrobné informácie o výrobkoch, skontrolovať ich dostupnosť v obchodnom dome, zistiť ich umiestnenie v samoobslužnom sklade, ale aj nájsť polohu obchodného domu IKEA (pomocou Google maps), alebo sa zorientovať v obchodnom dome pomocou jeho mapy.

„Aplikácia bola vyvinutá pre našich zákazníkov s cieľom ešte viac zlepšiť ich zážitok z nakupovania tým, že im umožníme využívať pred návštevou obchodného domu IKEA i počas nej mobilné prístroje. Zákazníci budú môcť vyhľadávať výrobky, overovať dostupnosť tovaru na sklade, vytvárať si nákupné zoznamy a používať plán obchodného domu,“ hovorí Marek Feltl, generálny riaditeľ IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovenská republika.

Aplikácia „IKEA“ sa líši od aplikácie „IKEA Catalogue“, ktorá bola spustená minulý rok v lete. Aplikácia IKEA katalóg umožňuje zákazníkom stiahnuť si digitálnu verziu katalógu a prehliadať si ho priamo v mobilnom zariadení. Aplikácia „IKEA“ je navyše plná praktických funkcií a informácií, ktoré zákazníkom spríjemnia nakupovanie a zariaďovanie domácnosti.

Aplikáciu „IKEA“ si môžete zadarmo stiahnuť v App store (pre iPhone) alebo Google Play (pre Android).

Interaktívny katalóg IKEA 2013 a mobilný internet
Pri príležitosti uvedenia Katalógu IKEA 2013, spustila IKEA minulý rok nové rozšírené vydanie jeho digitálnej verzie, ktoré poskytuje zákazníkom množstvo inšpirácií. Keď podržíte váš smartphone nad stránkou s jeho symbolom, vstúpite do sveta interaktívnych možností – nájdete tu filmy plné inšpirácií a nápadov ako si vylepšiť bývanie. Rozšírený obsah je prístupný pri použití aplikácie IKEA Catalogue na smartphone, alebo na internetových stránkach www.IKEA.sk. Aplikáciu IKEA Catalogue si môžete stiahnuť do inteligentných telefónov a tabletov so systémami Android (z Google Play) a iOS (z iTunes).

Internetové stránky IKEA sú upravené aj na prezeranie v inteligentných telefónoch (dostupné pre systémy Safari alebo Google) – http://m.ikea.com/sk/sk. Je to zjednodušená verzia plnohodnotných internetových stránok www.IKEA.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Desať ohrozených druhov zvierat spoznáte v Avione Panta Rhei v rebríčku obľúbených značiek poskočila z 15. miesta na 2.

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.